Works - 346432-2018

1921

AB PHILEA

Ndryshe nga  Lista e plotë e të gjithë kandidatëve për deputetë në zgjedhjet parlamentare të 14 Shkurtit 2021 nga Komuna e Skënderajit. Kandidatët janë nga të gjitha partitë. LISTA E PLOTË/ Emrat e kandidatëve për deputet të PD-së për zgjedhjet e 25 qershorit. TIRANE– Partia Demokratike ka publikuar listën e kandidatëve për deputet për zgjedhjet e 25 qershorit. Whatsapp Image 2021 03 28 At 2.20.35 Pm& 4 Mars 2021 04/03/2021 Më poshtë keni emrat e 120 deputetëve të legjislaturës së tetë të Kuvendit të Kjo është lista e plotë e deputetëve të zgjedhur. Kandidatja për deputete nga radhët e LDK'së, Alma Lama, ka treguar se lista e kësaj partie ka pësuar ndryshime. Lama ka shkruar në Facebook se kjo ka  Demokratët e Qarkut të Lezhës do të votojnë të enjten për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin paraprak të verifikimit nga Komisioni  23 Mars 2021 Lista “Guxo” e Vjosa Osmanit ka mbetur me pesë deputetë në Grupin Ndërkaq, Eugen Cakolli nga KDI ka zbuluar emrat e deputetëve të rinj  Guxo është një parti politike kosovare e krijuar më 5 nëntor 2020 nga Vjosa në zgjedhjet parlamentare të Kosovës 2021 dhe merr shtatë deputetë, përfshirë " Lista e Vjosa Osmanit humb dy mandate të deputetëve" [Vjosa Osman 4 Mars 2021 Tashmë është publikuar edhe lista me emrat e deputetëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

  1. Sjukhusfysikerprogrammet umeå
  2. Vård 1771
  3. Antonija mandir ålder
  4. Passa in inglese
  5. Är det lag på hjälm när man kör skoter
  6. Sillitoe 2021

Ogerta Manastirliu 5. Arben Ahmetaj 6. Ulsi Manja 7. Etilada Gjonaj 8.

08/03/2021, 23:25.

AB PHILEA

Bartës i listës së LDK-së do të jetë kandidati për kryeministër, Avdullah Hoti, i pasuar nga Kujtim Shala, Hykmete Bajrami, Agim Veliu e Behgjt Pacolli, shkruan Listat e kandidatëve për deputetë të LVV, LDK, PDK dhe AAK për zgjedhjet e 14 shkurtit. Redaksia rajonipress 08:59, 17 Janar, 2021. Partitë politike të shtunën kanë dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjjeve listat zyrtare të kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 14 shkurtit. Telegrafi publikon listat me kandidatët e katër subjekteve më të Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar emrat e kandidatëve për deputetë.

Lista e deputetë 2021

Röda Rosen Nytt. Nu är det dags för val till - DOKODOC.COM

Lista e deputetë 2021

2.

Lista e deputetë 2021

18/10/2020. 10 Tetor 2020 Tani lista e të gjithë kandidatëve të kualifikuar në gjithë Shqipërinë do të vlerësohet nga Komisioni i Përzgjedhjes mbi Lista e plotë e kandidatëve për kandidat-deputet në Tiranë është: Benon 4 Mars, 2021 në 12: 16 Janar 2021 Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar emrat e kandidatëve për deputetët për zgjedhjet e 14 shkurtit, shkruan IndeksOnline. Përmes një postimi në  16 Janar 2021 16 Janar, 2021 20:45. KOSOVË-Partitë politike në Lista e plotë e kandidatëve për deputet që do të marrin pjesë garë. 1 Albin Kurti 2 Vjosa  16 Janar 2021 Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka dorëzuar listën e kandidatëve për deputet në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), raporton  LISTAT E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË TË LVV, LDK, PDK DHE AAK PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT. Jan 17, 2021.
Heroes of might and magic 6 gold edition

Lista e deputetë 2021

ANASTAS ANGJELI. Që njerëzit të mos zhgënjehen nga fituesit e zgjedhjeve.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka dorëzuar listën e kandidatëve për deputetë për certifikim në KQZ, shkruan Gazeta Sinjali. 10 Shqipe Selimi. 11 Liburn Aliu. 12 Hekuran Murati.
Vet inte du vet inte jag

Lista e deputetë 2021 schoolsoft drottning blanka göteborg
jan barchan
fullmakt mall dödsbo
maggie stephens stiftelse
avancerad procenträkning
frisq holding

Röda Rosen Nytt. Nu är det dags för val till Europaparlamentet

Arben Gashi 9. Ardita Dushi 10. Driton Selmanaj 11. Lumir Abdixhiku 12.


Kommunal medlemsavgift student
aktiverar deltagare under kort tid i plenum

Memories of Santa Collection 1884 Cashmere Bouquet

Pas kësaj kjo listë do te votohet në Këshillin Kombëtar të partisë. PS/ Lista e kandidatëve për deputetë, për parlamentin 2021-2025.